Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

KRÁLÍKY – Mistrovství Čech mažoretek

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
08. 05. 2012
Hezké počasí v sobotu 5. května provázelo mistrovství Čech v mažoretkovém sportu. To se poprvé konalo v obci Králíky na novobydžovsku. Místní kulturní dům byl zaplněn soutěžícími i jejich příznivci a atmosféra ve velkém sále byla opravdu výborná. 

Účast na mistrovství Čech byla vysoká a mezi soutěžícími nechyběli ani zástupci z tak vzdálených míst, jako je například Cheb, Příbram nebo Šumperk. Z blízkého okolí přijely mažoretky z Jaroměře, Hořic, Hradce Králové a také z Chlumce nad Cidlinou. Hlavním organizátorem akce bylo občanské sdružení Stonožka z Kopidlna. V odpoledních hodinách program pokračoval soutěžemi v kategoriích Sólo, Duo a Malé formace. Tady se zúčastnilo 125 soutěžících. Na správné provedení dohlížela odborná porota, která bedlivě sledovala každý detail, aby mohla rozhodnout o správném pořadí. První Mistrovství Čech Mažoretek v Králíkách se vydařilo. Prvenství ve skupinách si tak domů odvezla děvčata ze Šumperku, Jaroměře a Chebu. Podrobnější výsledky všech kategorií najdete na stránkách Mažoretkové asociace Čech.  

Redaktor: Gabriela Cardalová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme