Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (719 hl.)
 
1x za týden (290 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (326 hl.)
 
1x za měsíc (309 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (332 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1976
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

KRÁLÍKY – Mistrovství Čech mažoretek

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
08. 05. 2012
Hezké počasí v sobotu 5. května provázelo mistrovství Čech v mažoretkovém sportu. To se poprvé konalo v obci Králíky na novobydžovsku. Místní kulturní dům byl zaplněn soutěžícími i jejich příznivci a atmosféra ve velkém sále byla opravdu výborná. 

Účast na mistrovství Čech byla vysoká a mezi soutěžícími nechyběli ani zástupci z tak vzdálených míst, jako je například Cheb, Příbram nebo Šumperk. Z blízkého okolí přijely mažoretky z Jaroměře, Hořic, Hradce Králové a také z Chlumce nad Cidlinou. Hlavním organizátorem akce bylo občanské sdružení Stonožka z Kopidlna. V odpoledních hodinách program pokračoval soutěžemi v kategoriích Sólo, Duo a Malé formace. Tady se zúčastnilo 125 soutěžících. Na správné provedení dohlížela odborná porota, která bedlivě sledovala každý detail, aby mohla rozhodnout o správném pořadí. První Mistrovství Čech Mažoretek v Králíkách se vydařilo. Prvenství ve skupinách si tak domů odvezla děvčata ze Šumperku, Jaroměře a Chebu. Podrobnější výsledky všech kategorií najdete na stránkách Mažoretkové asociace Čech.  

Redaktor: Gabriela Cardalová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme