Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (865 hl.)
 
1x za týden (387 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (426 hl.)
 
1x za měsíc (414 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (444 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2536
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Ceny města Na Kovárně

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
06. 03. 2012
Poděbrady – město našich srdcí. Tato slova se potvrdila i poslední den oslav Dnů Poděbrad 2012. V pondělí 5. března proběhl v Divadle Na Kovárně večer výročních městských cen. V průběhu dne mu předcházela celá řada dalších setkání – s žáky a studenty, seniory, lékaři, pedagogy, se záchranáři i sportovci.

Večer výročních městských ocenění má v Poděbradech už svou tradici, oceňováni jsou lidé nejrůznějších profesí za počiny a výsledky ve všech oblastech společenského, kulturního, vědeckého nebo uměleckého života. Připraveny pro ně byly kromě ocenění nejvyššího čestné medaile, křišťálové štíty a záslužné listy. Mezi řadou hostí byla také předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Miroslava Němcová. Ta svůj pozdrav Poděbradům pojala zevrubně a ryze historicky, takže to v sále divadla Na Kovárně připomínalo lavice před katedrou, na níž svým žákům přednáší profesorka dějepisu. Ke cti paní Němcové nutno připomenout, že letopočty a další faktografii měla připravenu precizně. Večer výročních městských cen v Poděbradech provázela řada kulturních vystoupení, nechybělo číslo hudebníka Václava Kořínka nebo poděbradských mažoretek. Ocenění nejvyšší, čestné občanství města Poděbrad, získala letos na slavnostním předávání výročních městských ocenění paní Marta Kubišová, kterou není určitě potřeba představovat. Marta Kubišová se sice v Poděbradech nenarodila, nicméně prožila tu podstatnou a hezkou část svého života. Symbolický klíč od města Poděbrad, který paní Marta Kubišová obdržela, zdobí, jak jinak, srdce. A v této souvislosti zavzpomínala i na Václava Havla. Tak i takový byl večer výročních městských cen, který v městském divadle završil oslavy Dnů Poděbrad 2012. Úplnou tečku za programem udělala česká skupina skotských dudáků s názvem First Czech Pipes and Drums, a tečka to byla řízná.

Redaktor: Jaromír Klokočník, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme