Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÁ PAKA – Ministr školství Josef Dobeš navštívil ISŠ

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
28. 01. 2012
Typická vůně nástrojárny nás přivítala v jedné z dílen Integrované střední školy v Nové Pace, kterou ve čtvrtek 26. ledna navštívil ministr školství Josef Dobeš. Jeho cesta po Královéhradeckém regionu úzce souvisela mj. s chystanou reformou financování českého regionálního školství.

Nástrojař nebo obráběč kovů jsou také na seznamu  učebních a studijních oborů, které novopacká škola nabízí. Mezi dalšími je to elektrotechnika se zaměřením na informační systémy, stroje a zařízení, počítačové systémy a celá řada dalších elektrotechnických a strojírenských oborů. Zřizovatelem Integrované střední školy v Nové Pace je Královéhradecký kraj. Náklady na provoz takovéto školy s technickým zaměřením jsou pochopitelně daleko vyšší než u ostatních škol. Navíc zájem o tento typ škol v posledních letech poklesl, i o tom jsme hovořili s ředitelem školy Zbyňkem Hruškou a učitelem odborného výcviku Zdeňkem Bakovským.

 

 

Redaktor: Jaromír Klokočník, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme