Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (679 hl.)
 
1x za týden (259 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (294 hl.)
 
1x za měsíc (278 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (298 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1808
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PECKA – Silvestrovský běh počtvrté

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Městys Pecka - http://www.obec-pecka.cz
31. 12. 2011
Už čtvrtým rokem pořádá OK Reco Sport a Městys Pecka Silvestrovský běh, kterého se poslední den v roce účastní čím dál více lidí. Závod je určen jak registrovaným, tak i rekreačním běžcům a je rozdělen do několika kategorií podle pohlaví a věku.

Délka hlavního závodu, vedoucího z náměstí na hrad, byla 1200 metrů a závodníkům dalo nejvíce zabrat stoupání na Pecku. V cíli se ovšem mohli pokochat krásným, takřka kouzelným prostředím zasněženého hradu. Po vysilujícím výkonu byli účastníci závodu připraveni na oslavy končícího roku. Vyhlášení vítězů se konalo na městském úřadě a jako každoročně byly připraveny krásné ceny a diplomy. Nejmladšími účastnicemi byly dvě tříleté holčičky, nejstarším závodníkem se stal Jan Harach, kterému je 67 let. V příštím pátém ročníku přislíbila svoji účast i starostka Pecky Hana Štěrbová. Absolutním vítězem se stal Jiří Čivrný, který takto vyhrál i všechny předešlé ročníky. Závodu se celkem zúčastnilo na 40 běžců a všichni si vyhlášení vítězů u teplého čaje a grogu pochvalovali.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme