Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (865 hl.)
 
1x za týden (387 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (426 hl.)
 
1x za měsíc (414 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (444 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2536
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Zpívat a snít s BEKRASem

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
30. 12. 2011
Zpívat a snít s Bekrasem mohli všichni fanoušci dechové hudby v úterý večer 11. října ve Smetanově domě v Litomyšli. Dechová kapela Bekras totiž oslavila desátý rok svého působení na hudebním poli vydáním prvního CD a na tento slavnostní večer bylo přichystáno jeho pokřtění.

Ke slavnostnímu uvedení do života se dostalo albu Bekrasu cti, mít hned hned čtyři kmotry. Stali se jimi textaři Miloň Čepelka a Jaroslav Hájek a skladatelé Jiří Volf a Antonín Tichý. Ne náhodou, každý z nich má na desce svůj tvůrčí podíl.
Dechovka Bekras vznikla v roce 2001. Tehdy se sešlo několik muzikantů v garáži jednoho z nich, pana Františka Beneše. Všechny spojovala záliba v českých lidových písních. Vzniku kapely napomohl i pan Josef Král, ovšem začátky nebyly lehké.
Doporučujeme