Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (812 hl.)
 
1x za týden (344 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (384 hl.)
 
1x za měsíc (367 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (392 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2299
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Evropské školicí centrum splnilo podmínky

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
14. 12. 2011
V polovině letošního roku se završilo 5tileté období od rekonstrukce zámeckého pivovaru v Litomyšli a tím i od vzniku Evropské školicího centra. Projekt byl spolufinancován z fondů Evropské unie a tak byl podrobován  monitoringu udržitelnosti. Všechny zúčastněné strany si nyní oddechly, protože, jak potvrdilo zasedání správní rady 21. listopadu, i poslední etapa hodnocení dopadla výborně.

Rekonstrukce pivovaru byla jednou z prvních velkých projektů v Pardubickém kraji. Opraveno bylo 2., 3., a 4. podlaží, kde je nyní mimo jiné i ubytování pro turisty. Financování proběhlo ze společného regionálního operačního programu priority Rozvoj cestovního ruchu. Podílela se i Evropská aliance YMCA.
Doporučujeme