Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Evropské školicí centrum splnilo podmínky

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
14. 12. 2011
V polovině letošního roku se završilo 5tileté období od rekonstrukce zámeckého pivovaru v Litomyšli a tím i od vzniku Evropské školicího centra. Projekt byl spolufinancován z fondů Evropské unie a tak byl podrobován  monitoringu udržitelnosti. Všechny zúčastněné strany si nyní oddechly, protože, jak potvrdilo zasedání správní rady 21. listopadu, i poslední etapa hodnocení dopadla výborně.

Rekonstrukce pivovaru byla jednou z prvních velkých projektů v Pardubickém kraji. Opraveno bylo 2., 3., a 4. podlaží, kde je nyní mimo jiné i ubytování pro turisty. Financování proběhlo ze společného regionálního operačního programu priority Rozvoj cestovního ruchu. Podílela se i Evropská aliance YMCA.
Doporučujeme