Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Předvánoční akce na zámku

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
05. 12. 2011
Na prvním nádvoří poděbradského zámku se v sobotu 3. prosince uskutečnily předvánoční řemeslné trhy spojené s dalším doprovodným programem. Návštěvníci si mohli vybrat nějaký zajímavý dárek v nepřeberném množství nabízených věcí příslušných stánků, nebo navštívit některou akci.

Balady v podání kytaristky Věry Kláskové umocnily příjemný prožitek v tento den. Zpěvačku na kytaru doprovázel i její syn Ondřej Pour. Během celého dne probíhala sbírka dárků pro děti z dětských domovů, kdy mohl kdokoliv, čímkoliv zpříjemnit Vánoce dětem, které je nemohou trávit v rodinném kruhu. V sobotním doprovodném programu došlo i na pohádku Uloupená vánoční hvězda v podání pražského divadla Puls. Nejrůznější akce byly naplánovány na celý den tak, aby si na své přišli děti i dospělí. Večer navíc proběhla premiéra divadelní hry Křest sv. Vladimíra, kterou nastudoval místní divadelní spolek Jiří. Ten nedávno oslavil krásných 150 let působení. Příjemný den v kouzelném prostředí poděbradského zámku přilákal širokou veřejnost. Atmosféru blížících se Vánoc návštěvníci cítili ze všech stran.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme