Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Předvánoční akce na zámku

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
05. 12. 2011
Na prvním nádvoří poděbradského zámku se v sobotu 3. prosince uskutečnily předvánoční řemeslné trhy spojené s dalším doprovodným programem. Návštěvníci si mohli vybrat nějaký zajímavý dárek v nepřeberném množství nabízených věcí příslušných stánků, nebo navštívit některou akci.

Balady v podání kytaristky Věry Kláskové umocnily příjemný prožitek v tento den. Zpěvačku na kytaru doprovázel i její syn Ondřej Pour. Během celého dne probíhala sbírka dárků pro děti z dětských domovů, kdy mohl kdokoliv, čímkoliv zpříjemnit Vánoce dětem, které je nemohou trávit v rodinném kruhu. V sobotním doprovodném programu došlo i na pohádku Uloupená vánoční hvězda v podání pražského divadla Puls. Nejrůznější akce byly naplánovány na celý den tak, aby si na své přišli děti i dospělí. Večer navíc proběhla premiéra divadelní hry Křest sv. Vladimíra, kterou nastudoval místní divadelní spolek Jiří. Ten nedávno oslavil krásných 150 let působení. Příjemný den v kouzelném prostředí poděbradského zámku přilákal širokou veřejnost. Atmosféru blížících se Vánoc návštěvníci cítili ze všech stran.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme