Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (815 hl.)
 
1x za týden (346 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (385 hl.)
 
1x za měsíc (371 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (395 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2312
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE - Slavnostní rozsvícení stromu v Hořicích

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
29. 11. 2011
V předadventní sobotu 26. listopadu 2011 se na hořickém náměstí sešlo mnoho lidí, kteří si nechtěli nechat ujít zajímavý celodenní program na dvou pódiích situovaných ve spodní části náměstí, procházku a nákupy na již tradičním adventním trhu a slavnostní rozsvícení vánočního stromu. 

K vidění toho bylo opravdu mnoho a ke koupi také. Celodenní program byl velmi pestrý. Velký úspěch sklidila například známá kapela Maxim Turbulenc nebo vokální seskupení Blue Flowers z Nového Bydžova, Chlumce nad Cidlinou a okolí a v neposlední řadě Hořičtí trubači, kteří zahráli slavnostní famfáry těsně před rozsvícením stromu. V horní části náměstí byl instalován dřevěný betlém a kousek od něho se pyšní ozdobený smrk stříbrný. Strom nebylo nutné převážet daleko, před pokácením totiž stál také na hořickém náměstí. Před pátou hodinou vystoupil již tradičně pan starosta na pódium a pronesl krátký proslov, popřál Hořicím jen to nejlepší a začal odpočítávat dlouho očekávanou chvíli, tedy samotné rozsvícení stromu. Děti v tu samou chvíli zapálily prskavky a vánoční nálada jako by visela ve vzduchu. Nutno ještě podotknout, že tento rok byl pro Hořice opravdu přínosným, a tak i dárek pod stromeček, který si Hořice nadělily, stojí za velkou zmínku. Vánoční punč voněl na metry daleko a klobásky a jitrnice nenechaly chladným žádného kolemjdoucího. Nám teď nezbývá už nic jiného, než počkat na Štědrý den a užívat si předvánoční atmosféry. 
Redaktor: Michaela Vlachová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme