Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Festival outdoorových filmů s Radkem Jarošem

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
22. 11. 2011
Stejně jako minulý rok, i letos patřil po několik listopadových dní klub Kotelna v Litomyšli vyznavačům extrémních sportů. Od 6. do 8. listopadu se tu konal 9. ročník Mezinárodního festivalu outdoorových filmů – největšího putovního filmového festivalu tohoto žánru u nás i ve světě. Zahájení opět patřilo besedě s předním českým horolezcem Radkem Jarošem. 

Do Litomyšle Radek Jaroš přivezl i novou knihu Hory, má panenko s poutavým vyprávěním nejen z horolezeckého života. Lézt začal v osmnácti letech na Českomoravské vrchovině. Následovaly Tatry, Ťan-šan, Pamír a Himálaj. V roce 1994 se neúspěšně pokusil o Mount Everest vysoký 8.848 m. Povedlo se mu to napodruhé v roce 1998 a to bez použití kyslíkových přístrojů. Od té doby má na svém kontě téměř neuvěřitelných dvanáct osmitisícovek. Na  festival do Litomyšle přijel téměř rovnou z expedice z Manáslu, kde vystoupal do výšky 6.400 metrů nad mořem.
Doporučujeme