Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Festival outdoorových filmů s Radkem Jarošem

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
22. 11. 2011
Stejně jako minulý rok, i letos patřil po několik listopadových dní klub Kotelna v Litomyšli vyznavačům extrémních sportů. Od 6. do 8. listopadu se tu konal 9. ročník Mezinárodního festivalu outdoorových filmů – největšího putovního filmového festivalu tohoto žánru u nás i ve světě. Zahájení opět patřilo besedě s předním českým horolezcem Radkem Jarošem. 

Do Litomyšle Radek Jaroš přivezl i novou knihu Hory, má panenko s poutavým vyprávěním nejen z horolezeckého života. Lézt začal v osmnácti letech na Českomoravské vrchovině. Následovaly Tatry, Ťan-šan, Pamír a Himálaj. V roce 1994 se neúspěšně pokusil o Mount Everest vysoký 8.848 m. Povedlo se mu to napodruhé v roce 1998 a to bez použití kyslíkových přístrojů. Od té doby má na svém kontě téměř neuvěřitelných dvanáct osmitisícovek. Na  festival do Litomyšle přijel téměř rovnou z expedice z Manáslu, kde vystoupal do výšky 6.400 metrů nad mořem.
Doporučujeme