Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (808 hl.)
 
1x za týden (343 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (383 hl.)
 
1x za měsíc (366 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (388 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2288
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HRADEC KRÁLOVÉ - Nové sporty znamenají nový život

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
21. 11. 2011
„Nové sporty znamenají nový život“. Takové motto mohla mít a určitě i měla v sobotu 19. listopadu tradiční akce v Centru nových sportů v Hradci Králové na Benešově třídě.

New Life 3 znamená otevřené dveře především pro stávající klienty a jejich přátele. V nabídce byly všechny druhy sportů ve zkrácených třiceti minutových demo lekcích. Každý měl příležitost vyzkoušet dosud nepoznané sporty a dosud neotestované trenéry, a navíc možnost plynule přecházet z jedné lekce do druhé. Velký sál: bosu, pump fx, fitbox, power joga, sál programu H.E.A.T – pochopitelně heat samotný, ale také zumba nebo pilates a v neposlední řadě real ryder a gravity systém, jehož obliba neustále roste. Taková byla byla sobota 19. listopadu v Centru nových sportů v Hradci Králové. Další akce tady je především pro ty skalní vyznavače programu heat, 3. prosince šestihodinový Mikulášský maratón.

 

Redaktor: Jaromír Klokočník, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme