Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (716 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1968
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM – Sv. Martin zahájil prodej Martinských vín

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
15. 11. 2011
Přesně na svůj svátek, tedy v pátek 11. listopadu, přijel před Vinotéku – nápoje Goldšmídovi ve Dvoře Králové nad Labem sám svatý Martin na bílém koni. Společně s kočárem taženým párem koní se vydali na projížďku městem, aby prezentovali zahájení prodeje Martinských vín.

Celá akce budila zaslouženou pozornost kolemjdoucích. Osádka stylově nazdobeného kočáru nabízela k ochutnávce mladá vína Muškát moravský a Rulandské modré a zároveň zvala na první otvírání Svatomartinských vín. V Čechách je pravidlem, že se 11. listopadu v 11 hodin otvírají a ochutnávají Svatomartinská vína, neboli vína mladá, zrající pouhých několik týdnů, ale se svěží a ovocitou chutí. Návštěvníci si tuto akci nenechali ujít, a tak se vinotéka zaplnila během chvíle do posledního místa. Příjemné odpoledne se sklenkou dobrého vína jistě pozvedlo náladu všem přítomným, neboť jak stojí psáno nad vchodem obchodu „Den bez vína je jako den bez slunce.“
Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová
Doporučujeme