Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - 10 let a nové CD pěveckého sboru KOS

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
10. 11. 2011
Smíšený pěvecký sbor KOS při Vyšší odborné škole pedagogické a střední pedagogické škole v Litomyšli slaví v roce 2011 desáté výročí a k této příležitosti připravil 20. října slavnostní koncert. Důkazem velké obliby sboru nejen mezi Litomyšlany je k prasknutí zaplněný Smetanův dům.


Koncert nebyl jediným dárečkem, který si KOS ke svému desetiletému výročí nadělil. Součástí večera byl také křest nového CD vydaného k této příležitosti a mapujícího repertoár zhruba posledních 3 let. Program večera představoval pěvecký sbor KOS v celé jeho kráse a plnosti. Prostor dostaly také ukázky z některých velkých projektů, například zazněly části Rockového oratoria. Zajímavý náhled do desetileté historie sboru přinesla módní přehlídka, představující kosí kostýmy tak, jak se postupně měnily. Na závěr reportáže jsme zařadili malou ochutnávku z nejnovějšího projektu sboru KOS - jazzové mše Celebration Jazz Mass - skladbu Kyrie.
Doporučujeme