Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE - JazzNights 2011

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
07. 11. 2011
Sedmnáct roků dobrého jazzu a stovky spokojených posluchačů, jednoznačná vizitka hořického festivalu JazzNights. Také letos pod křídly domu kultury Koruna s příslovečně příjemným klubovým prostředím starého sálu. Od 2. do 5. listopadu našlapaný program, řada špičkových hudebníků a pro organizátory velký svátek a velká radost.

Program letošního Jazzobití pod horami v Hořicích byl jako tradičně pestrý, co muzikant, to jazzový pojem - Los Rumberos Trio, Milan Svoboda Quartet, Michal Pavlíček Band… České saxofonové kvarteto s sebou přivezlo do hořické Koruny jako hosta sopránsaxofonistu Davida Ebena. Zakladatel Českého saxofonového kvarteta Roman Fojtíček má na hořický jazzový festival řadu vzpomínek, a nejen na něj, jako hudebník začínal v nedalekém Hradci Králové. Festival JazzNights v Hořicích se stal v průběhu sedmnácti let největší hudební akcí ve městě, ovšem bezesporu patří také mezi prestižní akce celého regionu. Koná se pod záštitou Rady Královéhradeckého kraje.

Redaktor: Jaromír Klokočník, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme