Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - 33. filmový festival Litomyšlská lilie

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
07. 11. 2011
Klub filmových amatérů v Litomyšli a Městské muzeum a galerie ve Svitavách společně pořádaly už třiatřicáty ročník soutěže amatérských filmů a videoprogramů s názvem Litomyšlská Lilie – Memoriál Emila Slona. Během pátku 23. a soboty 24. září se při projekcích v kině Sokol v Litomyšli utkalo 19 snímků od 19ti autorů.

Soutěžní kategorie jsou dvě – historické a vlastivědné snímky a medailony. V kategorii medailonů soutěžilo v roce 2011  14 snímků, v kategorii vlastivědné a historické snímky se sešlo pouze 5 filmů. Vyhodnocení ročníku proběhlo jako vždy v areálu campu na primátorské hrázi v Litomyšli. Hlavní cenu soutěže vyhrál snímek Život v Tieni, slovenského autora Ľubora Patscha.
Doporučujeme