Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (709 hl.)
 
1x za týden (284 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (318 hl.)
 
1x za měsíc (303 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (324 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1938
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Zrození fauna v nové Galerii Miroslava Kubíka

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
07. 11. 2011
Nabídku stálých výstavních prostor v Litomyšli obohatila Galerie Miroslava Kubíka. Název dostala po zakladateli rodinné firmy Kubík a najdete ji na Smetanově náměstí. Oficiálně otevřena byla 28. září vernisáží výstavy Zrození Fauna - Bohdan Kopecký.

Miroslava Kubíka a před rokem zesnulého malíře Bohdana Kopeckého pojilo dlouholeté přátelství. I to bylo důvodem, proč právě Kopeckého dílo bylo vybráno k otevření nové galerie. Expozice děl velkého litomyšlského rodáka má přiblížit klíčová období autorova životního díla a v Galerii Miroslava Kubíka bude vystavena do 8. ledna 2012.
Doporučujeme