Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE – Dům dětí a mládeže a Nízkoprahový klub

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
02. 11. 2011
Co by měly děti dělat po škole a kam jít je věc, kterou řeší všichni rodiče. Možnosti trávení volného času pro děti a mládež v Hořicích je různorodá. Od různých sportovních klubů a například i Základní umělecké školy slouží dále dětem Nízkoprahový klub Pohoda a Dům dětí a mládeže .

Zřizovatelem nízkoprahového klubu Pohoda je Oblastní charita Jičín. Nyní má klub přibližně 40 aktivních uživatelů. Rozsah nabízených činností je široký, k dispozici mají v klubu navíc boxovací trenažér, fotbálek, šipky, kulečník a dva PC s připojením na internet. Dalším zařízením sloužícím dětem je Dům dětí a mládeže, který nabízí nepřeberné množství různých zájmových kroužků. O náštěvníky Domu dětí a mládeže se stará 17 externích a 5 pedagogických pracovníků. Jak v Domě dětí a mládeže, tak i v Nízkoprahovém klubu Pohoda panuje vždy milá a vstřícná nálada, takže se sem děti rády vracejí.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme