Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (725 hl.)
 
1x za týden (295 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (332 hl.)
 
1x za měsíc (314 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (338 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2004
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE – Dům dětí a mládeže a Nízkoprahový klub

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
02. 11. 2011
Co by měly děti dělat po škole a kam jít je věc, kterou řeší všichni rodiče. Možnosti trávení volného času pro děti a mládež v Hořicích je různorodá. Od různých sportovních klubů a například i Základní umělecké školy slouží dále dětem Nízkoprahový klub Pohoda a Dům dětí a mládeže .

Zřizovatelem nízkoprahového klubu Pohoda je Oblastní charita Jičín. Nyní má klub přibližně 40 aktivních uživatelů. Rozsah nabízených činností je široký, k dispozici mají v klubu navíc boxovací trenažér, fotbálek, šipky, kulečník a dva PC s připojením na internet. Dalším zařízením sloužícím dětem je Dům dětí a mládeže, který nabízí nepřeberné množství různých zájmových kroužků. O náštěvníky Domu dětí a mládeže se stará 17 externích a 5 pedagogických pracovníků. Jak v Domě dětí a mládeže, tak i v Nízkoprahovém klubu Pohoda panuje vždy milá a vstřícná nálada, takže se sem děti rády vracejí.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme