Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE – Oddíl kopané Jiskra Hořice

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
02. 11. 2011
Počátky hořického fotbalu se datují od roku 1910, kdy vznikl fotbal v Hořicích jako samostatný sport. V rámci 100 výročí založení oddílu proběhli loni velké oslavy. Během této dlouhé etapy se v hořickém fotbalu vystřídalo mnoho hráčů, trenérů a jiných funkcionářů.

K tomu, aby mohli hráči odvádět kvalitní výkony, patří i vhodné zázemí. Jiskra Hořice se může pyšnit krásnou hrací plochou na Gothardě. K areálu se váže také jeden důležitý mezník v historii hořického fotbalu a to vybudování travnaté plochy v roce 1992. Nyní má Jiskra Hořice jednu z nejkvalitnějších hracích ploch v kraji a může se také pochlubit velkou návštěvností domácích zápasů. V hořickém fotbalu nyní aktivně hraje 100 mládežníků a 65 dospělých hráčů včetně Staré gardy, což jsou vysloužilí fotbalisté, kteří úspěšně jezdí po turnajích. Fotbalisté znají dobře rčení „Jednou jsi nahoře, jednou dole“. Jde ale především o hru a o lásku k fotbalu, takže se snaží o stabilní nebo lepší výsledky. Velké uznání si zaslouží i ostatní lidé, kteří pro hořický fotbal dělají zadarmo ve svém volném čase a poklonu by měli dostat i rodiče, kteří chodí na zápasy a všemožně své děti podporují.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme