Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

CHLUMEC NAD CIDLINOU – Halloween aneb Víkend s piráty na vlnách Cidliny

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: CIDLINA svazek obcí - http://www.mikroregioncidlina.cz
31. 10. 2011
V sobotu 29. a v neděli 30. října mohly děti z Chlumce nad Cidlinou i širokého okolí zažít zábavný a zároveň strašidelný halloweenský víkend. Na zámek Karlova Koruna připlulo v těchto dnech na vlnách Cidliny několik pirátů, kteří pro děti připravili různé soutěže a aktivity.

Nechyběla zde také pravá strašidla, která byla k vidění na netradiční prohlídce zámku. Celá akce vznikla díky spolupráci mnoha ochotných lidí, Města Chlumec nad Cidlinou, Královéhradeckého kraje, akciové společnosti Kinský dal Borgo a občanského sdružení Pro radost dětem. Ani okolí zámku nezůstalo prázdné. V zámeckém parčíku se konal jarmark, kde jsme mohli vidět tradiční řemesla, vyzkoušet různé ruční práce, jako například výrobu naušnic či vybarvovat keramické omalovánky anebo se občerstvit nejrůznějšími dobrotami. Dále jsme se mohli nechat svézt psím spřežením se sibiřkým huskym, se kterými přijel klub MC Metuje – Červený Kostelec. Na nádvoří zámku bylo k vidění dřevosochání. ZOO Dvůr Králové zapůjčila na tento víkend kousek své zoologické zahrady, a tak se děti mohly učit přímo od profesionálního zoolektora, nebo si jen pohladit některá zvířátka. Čtvrtý ročník této akce byl opravdu úspěšný. Halloween přišlo títmto způsobem oslavit opravdu mnoho mladších i starších návštěvníků. Již nyní se těšíme na další pokračování a na téma, pod kterým se příští ročník bude konat.  
Redaktorka: Michaela Vlachová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme