Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Dobrovolníci tahali poklady z Loučné

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
18. 10. 2011
Město Litomyšl protíná malý vodní tok jménem Loučná. Jak už to bývá, během desetiletí na dně říčky skončilo ledacos, co tam správně nepatří. Pomoci změnit alespoň částečně neutěšený stav jinak pstruhové vody, se rozhodlo v roce 2011 několik desítek dobrovolníků. Prospěšná akce s názvem Loučení s Loučnou špinavou proběhla 17. září dopoledne a ke slovu přišlo rybářské náčiní i lodě.

To, co se posbíralo na březích či vylovilo z řeky, svážel nakonec povoz s přísně ekologickým pohonem o výkonu přesně dva koně. Úklid se tentokrát týkal úseku od přítoku Drahoška a řeky Loučné od světelné křižovatky až k hotelu Dalibor. Téměř plný kontejner pak od Lidového domu putoval do sběrného dvora.
Doporučujeme