Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Dobrovolníci tahali poklady z Loučné

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
18. 10. 2011
Město Litomyšl protíná malý vodní tok jménem Loučná. Jak už to bývá, během desetiletí na dně říčky skončilo ledacos, co tam správně nepatří. Pomoci změnit alespoň částečně neutěšený stav jinak pstruhové vody, se rozhodlo v roce 2011 několik desítek dobrovolníků. Prospěšná akce s názvem Loučení s Loučnou špinavou proběhla 17. září dopoledne a ke slovu přišlo rybářské náčiní i lodě.

To, co se posbíralo na březích či vylovilo z řeky, svážel nakonec povoz s přísně ekologickým pohonem o výkonu přesně dva koně. Úklid se tentokrát týkal úseku od přítoku Drahoška a řeky Loučné od světelné křižovatky až k hotelu Dalibor. Téměř plný kontejner pak od Lidového domu putoval do sběrného dvora.
Doporučujeme