Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Mladá Smetanova Litomyšl 2011

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
18. 10. 2011
Od 15. do 18. září probíhal 38. ročník festivalu Mladá Smetanova Litomyšl. Pořádá ho pravidelně organizace Hudební mládež, od jejíhož založení letos uplynulo už 40 let. Na slavnostním zahájení festivalu ve Smetanově domě vystoupil nejvýraznější mladý český houslista, Pavel Šporcl, s programem Pocta Paganinimu.

Festivalová sobota přinesla díla skladatelů Chopina, Dvořáka, Martinů a dokonce i skupiny Beatles uvedením pořadu Sen noci svatojánské. Program o něm hovoří jako Beatlesáckém muzikálu divadelní společnosti Ad Hoc a hudební skupiny Žlunetic. Karafiátovi Broučci tady na pódiu pějí své texty na melodie McCartneyho Brouků. Program ke 40. narozeninám Hudební mládeže v České republice obsahoval i Zahradní slavnost v Klášterních zahradách. Mezi koncertními kusy se našlo místo i pro vystoupení souboru orientálních tanců Letního tábora Hudební mládeže, pod vedením Marcely Salajkové. Na festivalu totiž nevystupují jen pozvaní umělci, ale i samotní účastníci.
Doporučujeme