Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (865 hl.)
 
1x za týden (387 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (426 hl.)
 
1x za měsíc (414 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (444 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2536
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Mladá Smetanova Litomyšl 2011

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
18. 10. 2011
Od 15. do 18. září probíhal 38. ročník festivalu Mladá Smetanova Litomyšl. Pořádá ho pravidelně organizace Hudební mládež, od jejíhož založení letos uplynulo už 40 let. Na slavnostním zahájení festivalu ve Smetanově domě vystoupil nejvýraznější mladý český houslista, Pavel Šporcl, s programem Pocta Paganinimu.

Festivalová sobota přinesla díla skladatelů Chopina, Dvořáka, Martinů a dokonce i skupiny Beatles uvedením pořadu Sen noci svatojánské. Program o něm hovoří jako Beatlesáckém muzikálu divadelní společnosti Ad Hoc a hudební skupiny Žlunetic. Karafiátovi Broučci tady na pódiu pějí své texty na melodie McCartneyho Brouků. Program ke 40. narozeninám Hudební mládeže v České republice obsahoval i Zahradní slavnost v Klášterních zahradách. Mezi koncertními kusy se našlo místo i pro vystoupení souboru orientálních tanců Letního tábora Hudební mládeže, pod vedením Marcely Salajkové. Na festivalu totiž nevystupují jen pozvaní umělci, ale i samotní účastníci.
Doporučujeme