Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (873 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2563
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

CHLUMEC NAD CIDLINOU – 4. reprezentační ples

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Chlumec nad Cidlinou - http://www.chlumecnc.cz
03. 10. 2011
V krásném prostředí zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou proběhl v sobotu 1. října již 4. reprezentační ples Města. Příjemné počasí a kouzlo historických prostor udělalo radost všem účastníkům plesu, které hned při příchodu vítal starosta Chlumce nad Cidlinou Miroslav Uchytil a místostarosta Ivo Kučera. Přítomné dámy byly obdarovány květinou.

Ještě před samotným zahájením plesu promluvil k návštěvníkům starosta města, aby všem popřál příjemnou zábavu a poděkoval rodině Kinských za zapůjčení zámeckých prostor. Zahájení plesu proběhlo opravdu slavnostně v Biedermeierovském stylu, ukázkou tanců v krásných dobových kostýmech, vše pod vedením manželů Prouzových. Po úvodu se již zámecký sál zaplnil tanečními páry, kterým k tanci a poslechu hrála celý večer pražská kapela Color Club. Během večera došlo i na dvě módní přehlídky, jednalo se o spodní prádlo a o dámské šaty, vše s doplňky Vamberecké krajky, která má tradici již od roku 1642. Účastníci plesu si během večera mohli zatančit všechny typy společenských tanců. K dobré zábavě přispělo samozřejmě prostředí a kvalitní hudba. Jelikož bylo ukončení plesu plánováno až na druhou hodinu ranní, připravili organozátoři plesu pro návštěvníky bohaté občerstvení v podobě rautu ve Sloupovém sále. K dokonalé spokojenosti tak nechybělo vůbec nic.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Pavla Mendřická, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme