Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SOBOTKA – Dětské hřiště za sokolovnou

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Sobotka - http://www.sobotka.cz
26. 09. 2011
Pro Tělocvičnou jednotu Sokol Sobotka byla sobota 24. září slavnostním dnem. Na svém pozemku za Sokolovnou pomocí dotace z evropských a národních fondů a za finanční podpory Města Sobotky postavili rozšířené dětské hřiště. Doplněno bylo celkem pět nových prvků. Slavnostního přestřižení pásky se ujali místostarosta Jan Janatka a starostka Sokola paní Jana Šlechtová.

Miliónová dotace byla rozdělena do dvou částí. V první bylo realizováno zateplení zadní části budovy Sokola a stropu jeviště. Zakázku realizovala stavební firma Petr Koťátko. V druhé části se jednalo o nákup herních prvků a mobiliáře v hodnotě 171 tis. Kč. Ve výběrovém řízení uspěla firma TR Antoš z Turnova. Dotace pokryla 90% ceny projektu, zbývajících 10% uhradí Město Sobotka. Dalším slavnostním okamžikem pro Sokol Sobotka bylo předání štafetového kolíku, které předznamenává konání XV. Sokolského sletu, který se uskuteční na jaře 2012 v Praze. Místní Tělocvičná jednota se účastní již popatnácté, vždy se velmi těší a slet je pro ně velkým zážitkem. Sokolové společně doufají, že tím bude pro děti také jejich nové krásné hřiště a budou si vážit úsilí, jaké vynaložili na jeho vybudování.
Redaktor: Renata Holubová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme