Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Hradozámecká noc s Bílou paní a vtipnou kaší

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
15. 09. 2011
Hradozámecká noc je akce, která se po loňské úspěšné premiéře opět konala na Litomyšlském zámku, ostatně podobně, jako na většině objektů ve správě NPU.  Program v Litomyšli ovšem začal už v odpoledních hodinách.

Cílem Hradozámeckých nocí má být představit památky v netradiční době a s netradičním programem jako živá místa, na která má smysl se vracet. Kulturní program se liší objekt od objektu, společným prvkem byla letos bílá barva. Litomyšlským pořadatelům nestačila bílá paní a velké bílé plátno na sgrafitové zdi, ke všemu se tu už od odpoledne rozdávala krupicová kaše. Prý podle tradice s kořeny v dávných dobách.
Doporučujeme