Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (812 hl.)
 
1x za týden (344 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (384 hl.)
 
1x za měsíc (367 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (392 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2299
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Město odevzdalo klíče od Zámeckého návrší, akce století začala

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
29. 08. 2011
5. července předali zástupci vedení města Litomyšle 11 symbolických klíčů od zámeckého návrší stavební firmě Hochtief CZ. V následujících měsících zde bude realizován velký projekt revitalizace, připravovaný několik let.

11 klíčů symbolizuje 11 objektů, které mají dostat novou podobu a využití. Největším a nejviditelnějším z nich je jistě Piaristický kostel se sousedící piaristickou kolejí, změní se vnitřní dispozice kočárovny, konírny a jizdárny,  projekt revitalizace počítá i s  prvním a horním nádvořím, parkem, zámeckým pivovarem a předzámčím. Zahájení prací v hodnotě téměř 190 miliónů korun bez DPH využili pořadatelé z projektového týmu a generální dodavatel k tomu, aby zábavnou formou představili dětem i dospělým nejen co se bude opravovat a měnit, ale také současný stav objektů a jejich budoucí podobu.
Doporučujeme