Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Město odevzdalo klíče od Zámeckého návrší, akce století začala

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
29. 08. 2011
5. července předali zástupci vedení města Litomyšle 11 symbolických klíčů od zámeckého návrší stavební firmě Hochtief CZ. V následujících měsících zde bude realizován velký projekt revitalizace, připravovaný několik let.

11 klíčů symbolizuje 11 objektů, které mají dostat novou podobu a využití. Největším a nejviditelnějším z nich je jistě Piaristický kostel se sousedící piaristickou kolejí, změní se vnitřní dispozice kočárovny, konírny a jizdárny,  projekt revitalizace počítá i s  prvním a horním nádvořím, parkem, zámeckým pivovarem a předzámčím. Zahájení prací v hodnotě téměř 190 miliónů korun bez DPH využili pořadatelé z projektového týmu a generální dodavatel k tomu, aby zábavnou formou představili dětem i dospělým nejen co se bude opravovat a měnit, ale také současný stav objektů a jejich budoucí podobu.
Doporučujeme