Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Přes léto je krytý bazén uzavřený

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
29. 08. 2011
Někteří obyvatelé Litomyšle neradi vidí, že je po celé letošní prázdniny uzavřen nový krytý plavecký bazén. Má to ale své důvody v podobě nutných oprav, údržby a také odstraňování závad stavby v rámci záruční doby. Práce mají společné to, že je nelze provádět za provozu.

V hale se opravovaly loupající se nátěry na části konstrukcí a zástěny v tobogánové věži mají zabránit vodě, aby stékala po skleněných stěnách a po schodišti. U venkovního výplavového bazénu zase zatékalo dolů do vzduchotechniky. Velké úpravy se provádějí dole ve strojovně pod bazénem, kde firma K-mont  buduje rekuperační jednotka k využití tepla z odpadní vody.  Polovinu z celkových nákladů 2.600.000 obdrželo město jako dotaci. Díky rekuperaci má společnost Městské služby během následujících pěti let ušetřit až 1 milion 67tisíc korun. První výsledky budou známy už během prvního roku provozu.
Doporučujeme