Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (716 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (324 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1967
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE – Český pohár mužů v silniční cyklistice

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
22. 08. 2011
Slunečná sobota 20. srpna přilákala do Hořic příznivce cyklistiky, aby zde zhlédli závod Českého poháru 2011 mužů v silniční cyklistice. Akci pořádal Policejní sportovní klub Whirpool Author ve spolupráci s městem Hořice.

Celkem 12 okruhů se jelo za plné uzavírky celé tratě, která vedla z Náměstí Jiřího z Poděbrad k Autokempu Dachova, dále směr Miletín, Červená Třemešná, Dobeš, Lukavec a zpět do Hořic. Okruh je dlouhý 12,9 km a nouze není o strmé výstupy a nebezpečné sjezdy. Celkem cyklisté najeli téměř 155 km. Během závodu se samozřejmě peleton různě protrhal, a tak měli divaci podél trati stále na co koukat. Odměnou po dojetí do cíle byly body do celkového hodnocení, navíc si prvních 5 cyklistů odvezlo finanční prémii. V čase 4 hodiny, 11 minut a 43 vteřin dojel do cíle vítěz Stanislav Kozubek. V těsném závěsu byl druhý František Paďour a na třetím místě dojel Daniel Vejmelka. Uznání si ale zaslouží i zbytek cyklistů, kteří v opravdu teplém počasí závod dokončili. Celkové výsledky naleznete zde .  

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Pavla Mendřická, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme