Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE – Český pohár mužů v silniční cyklistice

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
22. 08. 2011
Slunečná sobota 20. srpna přilákala do Hořic příznivce cyklistiky, aby zde zhlédli závod Českého poháru 2011 mužů v silniční cyklistice. Akci pořádal Policejní sportovní klub Whirpool Author ve spolupráci s městem Hořice.

Celkem 12 okruhů se jelo za plné uzavírky celé tratě, která vedla z Náměstí Jiřího z Poděbrad k Autokempu Dachova, dále směr Miletín, Červená Třemešná, Dobeš, Lukavec a zpět do Hořic. Okruh je dlouhý 12,9 km a nouze není o strmé výstupy a nebezpečné sjezdy. Celkem cyklisté najeli téměř 155 km. Během závodu se samozřejmě peleton různě protrhal, a tak měli divaci podél trati stále na co koukat. Odměnou po dojetí do cíle byly body do celkového hodnocení, navíc si prvních 5 cyklistů odvezlo finanční prémii. V čase 4 hodiny, 11 minut a 43 vteřin dojel do cíle vítěz Stanislav Kozubek. V těsném závěsu byl druhý František Paďour a na třetím místě dojel Daniel Vejmelka. Uznání si ale zaslouží i zbytek cyklistů, kteří v opravdu teplém počasí závod dokončili. Celkové výsledky naleznete zde .  

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Pavla Mendřická, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme