Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (727 hl.)
 
1x za týden (297 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (334 hl.)
 
1x za měsíc (316 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (340 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2014
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – Bělohradští na kolech

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
17. 08. 2011
Téměř čtyři desítky příznivců cyklistického sportu z Lázní Bělohradu se postavilo na start Podkrkonošského maratonu. Celkem se ho zúčastnilo 676 jezdců a vzhledem k deštivému počasí se jednalo o velmi pěknou účast. Start proběhl v sobotu 13. srpna v 10 hodin, kdy se 135 závodníků vydalo na trať dlouhou 90 km.

O půl hodiny později byl připraven start závodníků na trať dlouhou 50 km. Před samotným startem ještě moderátor uspořádal krátkou rozcvičku a pak už se všichni vydali na trať vedoucí okolím lázeňského města. Zatím co se závodníci vypořádavali s nástrahami tratě, v zámeckém parku byl připraven program pro doprovod a především pro děti, které si také mohly vyzkoušet svůj závodnický um. Samozřejmě nechyběly ani zajímavé ceny pro ty nejlepší. Před půl jednou už byl očekáván dojezd nejlepšího závodníka krátší tratě. Byl jim Martin Mareš, který 50 km okruh zvládl za 1 hodinu 53 minut a 44 vteřin. Nás ale také zajímalo, jak si vedli bělohradští jezdci. Mezi nimi byl nejrychlejší Miroslav Kraus, který za vítězem zaostal jen o 21 minut. Vítěze 90 km trasy očekávali pořadatelé před druhou hodinou odpolední a stal se jim Michal Kaněra s časem 3 hodiny 46 minut a 59 vteřin. Nejlepším bělohraďákem byl na celkově 14 místě Jiří Štefan. Bělohrad měl své zastoupení na dlouhé trati i mezi ženami, kde se rozhodně neztratila Jana Riedelová, která obsadila v ženské kategorii třetí příčku. Do cíle dojelo 573 závodníků a těm nejlepším byly rozděleny věcné ceny v hodnotě 200 tis. Kč. Letošní ročník Podkrkonošského maratonu se i přes nepřízeň počasí vydařil a většina účastníků se už těší na ročník příští. Kompletní výsledky najdete zde .


Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme