Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – Bělohradští na kolech

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
17. 08. 2011
Téměř čtyři desítky příznivců cyklistického sportu z Lázní Bělohradu se postavilo na start Podkrkonošského maratonu. Celkem se ho zúčastnilo 676 jezdců a vzhledem k deštivému počasí se jednalo o velmi pěknou účast. Start proběhl v sobotu 13. srpna v 10 hodin, kdy se 135 závodníků vydalo na trať dlouhou 90 km.

O půl hodiny později byl připraven start závodníků na trať dlouhou 50 km. Před samotným startem ještě moderátor uspořádal krátkou rozcvičku a pak už se všichni vydali na trať vedoucí okolím lázeňského města. Zatím co se závodníci vypořádavali s nástrahami tratě, v zámeckém parku byl připraven program pro doprovod a především pro děti, které si také mohly vyzkoušet svůj závodnický um. Samozřejmě nechyběly ani zajímavé ceny pro ty nejlepší. Před půl jednou už byl očekáván dojezd nejlepšího závodníka krátší tratě. Byl jim Martin Mareš, který 50 km okruh zvládl za 1 hodinu 53 minut a 44 vteřin. Nás ale také zajímalo, jak si vedli bělohradští jezdci. Mezi nimi byl nejrychlejší Miroslav Kraus, který za vítězem zaostal jen o 21 minut. Vítěze 90 km trasy očekávali pořadatelé před druhou hodinou odpolední a stal se jim Michal Kaněra s časem 3 hodiny 46 minut a 59 vteřin. Nejlepším bělohraďákem byl na celkově 14 místě Jiří Štefan. Bělohrad měl své zastoupení na dlouhé trati i mezi ženami, kde se rozhodně neztratila Jana Riedelová, která obsadila v ženské kategorii třetí příčku. Do cíle dojelo 573 závodníků a těm nejlepším byly rozděleny věcné ceny v hodnotě 200 tis. Kč. Letošní ročník Podkrkonošského maratonu se i přes nepřízeň počasí vydařil a většina účastníků se už těší na ročník příští. Kompletní výsledky najdete zde .


Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme