Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (716 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1968
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Hotel Garni slavnostně otevřen

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
01. 08. 2011
Od začátku letních prázdnin funguje ve Svitavách nové ubytovací zařízení. Otevření Hotelu Garni se zúčastnili jak zastupitelé, tak starosta města, který osobně přestřihl slavnostní pásku.

Přítomnost představitelů města nebyla v tomto případě jen pouhou společenskou formalitou, Svitavy totiž původní Penzion Sport u koupaliště vlastnily. Prodej mírně zchátralého objektu soukromému investorovi za spíše symbolickou cenu 1 a půl milionu korun proběhl před dvěma lety a byl podmíněn tím, že zde vznikne kvalitní ubytování turistického typu. Důvodem vstřícnosti vedení města i zastupitelstva bylo i to, že ve Svitavách je dlouhodobě nedostatek kvalitních ubytovacích kapacit. Zvláště poté, co přestaly fungovat oba historické hotely na náměstí.
Doporučujeme