Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (815 hl.)
 
1x za týden (346 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (385 hl.)
 
1x za měsíc (371 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (395 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2312
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM – Deset let vinotéky

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
30. 06. 2011
V sobotu 25. června uspořádali manželé Goldšmídovi oslavu u příležitosti 13. výročí založení vinotéky v Jaroměři a desátého výročí existence vinotéky ve Dvoře Králové nad Labem. Celá akce se odehrávala právě ve Dvoře Králové a přilákala mnoho návštěvníků.

Firma, která se stala hlavním předmětem oslav, je rodinným podnikem. V roce 1998 byla založena prodejna v Jaroměři a pro velkou poptávku v roce 2001 prodejna ve Dvoře Králové nad Labem. Vzhledem k sortimentu, byly tyto rodinné prodejny nazvány „Vinotéka – nápoje Goldšmídovi“. Jak název napovídá tak hlavním sortimentem je víno. Ve stálé nabídce lze nalézt více jak 300 druhů vín od českých i moravských vinařů i od zahraničních dodavatelů. Krom lahvových vín, nám manželé Goldšmídovi mohou nabídnout 12 druhů sudových vín a lahvovou medovinu. Krom vín tato firma může nabídnout přibližně kolem 100 druhů alkoholických nápojů a lahvových piv. Díky širokému sortimentu a rodinnému prostředí, které manželé Goldšmídovi dokázali vytvořit na oslavu dorazilo přes 160 lidí. Na oslavě si každý přišel na své. Pro milovníky vín byla připravena široká nabídka jak bílých tak červených odrůd. Pivařům byl nabídnut zlatavý mok s pěnou a pro jedlíky připraveno pohoštění všeho druhu. Návštěvníci mohli ochutnat výtečné škvarky s cibulkou a křupavým chlebem, guláš, chutné maso z kýty nebo jednohubky rozmanitých chutí. To vše čekalo na gratulanty zcela zdarma. Veškeré pohoštění hradili majitelé firmy jako poděkování svým zákazníkům za jejich věrnost a přízeň. Díky kvalitě služeb i sortimentu získali manželé Goldšmídovi ocenění Spokojený zákazník. Pro návštěvníky byl připraven i doprovodný kulturní program. Vystoupila taneční skupina Star West z Trutnova a k poslechu i tanci zahrála a zazpívala hudební skupina Styl Vysočina. Mezi gratulanty se objevili i zástupci dodavatele z Rakvic, kteří chtěli majitelům taktéž k výročí poblahopřát. Mimo jiné návštěvníkům předvedli jak má probíhat správná degustace vína. Oslava se nesla v příjemném rodinném a vřelém duchu. Všude byl slyšen smích a spokojený šum hovořících lidí. Každý si krom nezapomenutelných gastronomických zážitků domů odnášel vzpomínku na příjemně strávený den.
Doporučujeme