Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM – Deset let vinotéky

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
30. 06. 2011
V sobotu 25. června uspořádali manželé Goldšmídovi oslavu u příležitosti 13. výročí založení vinotéky v Jaroměři a desátého výročí existence vinotéky ve Dvoře Králové nad Labem. Celá akce se odehrávala právě ve Dvoře Králové a přilákala mnoho návštěvníků.

Firma, která se stala hlavním předmětem oslav, je rodinným podnikem. V roce 1998 byla založena prodejna v Jaroměři a pro velkou poptávku v roce 2001 prodejna ve Dvoře Králové nad Labem. Vzhledem k sortimentu, byly tyto rodinné prodejny nazvány „Vinotéka – nápoje Goldšmídovi“. Jak název napovídá tak hlavním sortimentem je víno. Ve stálé nabídce lze nalézt více jak 300 druhů vín od českých i moravských vinařů i od zahraničních dodavatelů. Krom lahvových vín, nám manželé Goldšmídovi mohou nabídnout 12 druhů sudových vín a lahvovou medovinu. Krom vín tato firma může nabídnout přibližně kolem 100 druhů alkoholických nápojů a lahvových piv. Díky širokému sortimentu a rodinnému prostředí, které manželé Goldšmídovi dokázali vytvořit na oslavu dorazilo přes 160 lidí. Na oslavě si každý přišel na své. Pro milovníky vín byla připravena široká nabídka jak bílých tak červených odrůd. Pivařům byl nabídnut zlatavý mok s pěnou a pro jedlíky připraveno pohoštění všeho druhu. Návštěvníci mohli ochutnat výtečné škvarky s cibulkou a křupavým chlebem, guláš, chutné maso z kýty nebo jednohubky rozmanitých chutí. To vše čekalo na gratulanty zcela zdarma. Veškeré pohoštění hradili majitelé firmy jako poděkování svým zákazníkům za jejich věrnost a přízeň. Díky kvalitě služeb i sortimentu získali manželé Goldšmídovi ocenění Spokojený zákazník. Pro návštěvníky byl připraven i doprovodný kulturní program. Vystoupila taneční skupina Star West z Trutnova a k poslechu i tanci zahrála a zazpívala hudební skupina Styl Vysočina. Mezi gratulanty se objevili i zástupci dodavatele z Rakvic, kteří chtěli majitelům taktéž k výročí poblahopřát. Mimo jiné návštěvníkům předvedli jak má probíhat správná degustace vína. Oslava se nesla v příjemném rodinném a vřelém duchu. Všude byl slyšen smích a spokojený šum hovořících lidí. Každý si krom nezapomenutelných gastronomických zážitků domů odnášel vzpomínku na příjemně strávený den.
Doporučujeme