Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (718 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (331 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1971
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – Házenkáři zazářili na mistrovství ČR

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
30. 06. 2011
Město Lázně Bělohrad se rozhodlo ve středu 29. června ocenit úspěch svých házenkářů na mistrovství republiky. Poděkování za reprezentaci města probíhalo v prostorách budovy městského úřadu.

Starší žáci oddílu národní házené TJ Lázně Bělohrad se po obhajobě titulu krajského šampiona zaslouženě probojovali na mistrovství České republiky, které uspořádala ve dnech 10. - 12. června 2011 TJ Stará Ves nad Ondřejnicí na severu Moravy. Házenkáři z Bělohradu získali krásné třetí a tedy bronzové místo. Na turnaji dosáhli nejlepšího umístění v celé historii bělohradské házené v kategorii staršícho žactva a se ziskem 6 bodů a celkovým skóre 80:79 zaslouženě převzali na závěrečném vyhlášení výsledků bronzové medaile. Nebyla to však jediná cena, kterou si domů odvezli. Tým měl nejlepší obranu na mistrovství a získal i několik individuálních ocenění. Ondra Bajer byl vyhlášen nejlepším útočníkem celého mistrovství, Martin Mílek skončil druhý v kategorii obránců a Tomáš Coufal obsadil třetí příčku v hodnocení brankářů. Město Lázně Bělohrad si tohoto úpěchu velice váží, a proto házenkáře přivítalo na městském úřadě občerstvení ale i odměna v podobě trička a knihy o městě. Díky patří sestavě, kde se jako brankáři objevili Vojta Machek a Tomáš Coufal, za obránce Martin Mílek, Honza Schovánek, Michal Drašar a Martin Kittler, na postu útočníka zazářil Ondra Bajer, Honza Pavlásek, Matěj Jiřička, Ludva Petřivý a Kuba Kareš. Dík patří samozřejmě i trenérům Janu Pavláskovi, Petru Bajerovi a Luďkovi Petřivému.

Redaktorka: Petra Hanušová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme