Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD - Mezinárodní letní turnaj přípravek

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
28. 06. 2011
Do Lázní Bělohrad se v sobotu 25. června sjeli milovníci fotbalu. Konal se již devátý ročník Mezinárodního letního turnaje přípravek. Na turnaj se sjelo 22 týmů a to nejen z České republiky, ale i z Polska.

Patronát nad letošním ročníkem převzali Luboš Loučka (hráč FC Baumit Jablonec), David Lafata (reprezentant ČR a také hráč FC Baumit Jablonec) a Adam Hloušek (reprezentant ČR), který se ale z důvodu pracovní vytíženosti nemohl dostavit, avšak poslal svůj dres. Návštěva slavných osobností vzbudila nadšení a ohlas. Fanoušci si mohli na památku odnést podpis svého favorita. Jednotlivé týmy byly děleny do čtyř skupin a to mladší přípravka „A“ a mladší přípravka „B“ a stejně tak starší přípravka „A“ a „B“. Z každé z těchto skupin do čtvrtfinále postoupily čtyři týmy. Jednotlivé zápasy trvaly jedenkrát 15 minut. Mladší přípravka pak hrála na čtvrtině hřiště v rozestavení 4+1 a starší přípravka na polovině hřiště v počtu 7+1. Finále jak mladší tak starší přípravky bylo velice dramatické. Ve skupině mladší přípravky se do finále dostal SK Jičín a FK Náchod. Oba týmy hrály natolik vyrovnaně, že o konečném výsledku musely rozhodnout penalty. Vítězem mladší přípravky se pak stal FK Náchod, na druhém místě se umístil SK Jičín a na třetím místě FK Jablonec „B“. Finále u starší přípravky bylo také rozhodnuto až penaltami. Na prvním místě se umístilo polské mužstvo Zaglebie Lubin, na druhém FK Náchod a na třetím FK Jablonec. U předávání cen byl přítomen starosta Lázní Bělohrad Pavel Šubr a prezident FKM Javorka Oldřich Velich. Sportovní den ve fotbalovém areálu Bažantnice se vydařil. Nejen hráči ale i návštěvníci se již nyní těší na kulatý desátý ročník turnaje přípravek.

Redaktorka: Petra Hanušová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme