Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Japonsko, drž se! (Ganbare Nippon)

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
22. 06. 2011
Litomyšl Japonsku - to je charitativní akce pro obyvatele oblasti Tóhoku na severovýchodě Japonska, postižené 11. března tohoto roku katastrofálním zemětřesením a následnými vlnami tsunami. 13. května začal v Litomyšli dvoudenní kulturní program přednáškou Ms. Murayama o zemětřesení.


Přednáška se nevěnovala jen velkému zemětřesení před dvěma měsíci, ale i jiným v historii. Až dosud bylo největším zemětřesením v Japonsku to v roce 1923. Tehdy dosáhly otřesy 7,9 stupňů Richterovy škály.  Před dvěma měsíci přístroje zaznamenaly 9.0 stupňů.  Druhý den litomyšlského programu pro Japonsko, v sobotu 14. května, se konalo v prostorách litomyšlského zámku hned několik kulturních akcí s podtitulem Ganbare Nippon! neboli: Japonsko drž se! Oficiálně den zahájil starosta Michal Kortyš a japonské bubny taiko.
Doporučujeme