Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (975 hl.)
 
1x za týden (483 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (492 hl.)
 
1x za měsíc (499 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (788 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3237
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – 37. Mezinárodní folklorní festival Pod Zvičinou

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
21. 06. 2011
Ve dnech 16. až 19. června proběhl v Lázních Bělohradě již 37. ročník Mezinárodního folklorního festivalu Pod Zvičinou. Během konání festivalu je připravený bohatý program a vše vrcholí v neděli slavnostním průvodem městem. Návštěvníkům i obyvatelům města se nabízí skvostný pohled na zpívající a tančící soubory. 

Během konání festivalu se město rozrostlo najednou o 500 lidí, všechno byli účastníci festivalu Pod Zvičinou. Letos se mezinárodního folklorního setkání zúčastnily 2 domácí soubory, 5 souborů z Čech a 5 souborů ze zahraničí - z Uzbekistánu, Turecka, Ruska a dva soubory ze Srbska. Průvod budil zaslouženou pozornost a zájem. Ovšem ani následný galaprogram v zámeckém parku nezůstal pozadu v návštěvnosti. Pozdravit soubory přišel starosta města Pavel Šubr, předseda Folklorního sdružení ČR Zdeněk Pšenica, ředitel festivalu Pod Zvičinou Jindřich Rychtera a hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc. Město se po 4 dnech opět vrátilo do běžného života. A už teď se mnozí nemohou dočkat dalšího, tentoktát už 38. ročníku, protože to je prostě patří k Lázním Bělohrad, k městu, kde lidé v krojích ze všech koutů světa tančí a zpívají na náměstí.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Pavla Mendřická, střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme