Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – 37. Mezinárodní folklorní festival Pod Zvičinou

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
21. 06. 2011
Ve dnech 16. až 19. června proběhl v Lázních Bělohradě již 37. ročník Mezinárodního folklorního festivalu Pod Zvičinou. Během konání festivalu je připravený bohatý program a vše vrcholí v neděli slavnostním průvodem městem. Návštěvníkům i obyvatelům města se nabízí skvostný pohled na zpívající a tančící soubory. 

Během konání festivalu se město rozrostlo najednou o 500 lidí, všechno byli účastníci festivalu Pod Zvičinou. Letos se mezinárodního folklorního setkání zúčastnily 2 domácí soubory, 5 souborů z Čech a 5 souborů ze zahraničí - z Uzbekistánu, Turecka, Ruska a dva soubory ze Srbska. Průvod budil zaslouženou pozornost a zájem. Ovšem ani následný galaprogram v zámeckém parku nezůstal pozadu v návštěvnosti. Pozdravit soubory přišel starosta města Pavel Šubr, předseda Folklorního sdružení ČR Zdeněk Pšenica, ředitel festivalu Pod Zvičinou Jindřich Rychtera a hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc. Město se po 4 dnech opět vrátilo do běžného života. A už teď se mnozí nemohou dočkat dalšího, tentoktát už 38. ročníku, protože to je prostě patří k Lázním Bělohrad, k městu, kde lidé v krojích ze všech koutů světa tančí a zpívají na náměstí.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Pavla Mendřická, střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme