Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

CHLUMEC nad Cidlinou – Otevření koupaliště

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Chlumec nad Cidlinou - http://www.chlumecnc.cz
14. 06. 2011
Po roce se chlumečtí obyvatelé konečně dočkali otevření zrekonstruovaného koupaliště, které se uskutečnilo v neděli 12. června. Dlouho očekávaná událost přilákala spoustu lidí, nikdo si nechtěl nechat ujít prohlídku celého areálu koupaliště o rozloze 3,36 ha. Během otevření vystoupil chlumecký vodník Škeblička a na úvod návštěvníkům zatančily děti z Mateřské školy Beruška.

Požehnání novému koupališti provedl děkan Pavel Seidl a po něm se již přistoupilo k symbolickému stříhání pásky, které provedl starosta města Miroslav Uchytil, generální dodavatel Václav Bareš Stavoka Kosice, místostarosta Ivo Kučera, náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Vladimír Derner a zástupci dalších firem, které se na rekonstrukci podílely. Nechyběl samozřejmě slavnostní přípitek a koupaliště s největší bazénovou plochou v Královéhradeckém kraji bylo otevřeno. Hlavní bazén s atypickým tvarem má rozlohu 50 x 55 m a hloubku od 80 do 180 cm. Raritou je ostrov uprostřed bazénu o rozloze 475 m2, na kterém se nachází zážitková restaurace. Návštěvníci budou mít dále k dispozici skluzavky, trysku a chrliče vody. Nezapomnělo se ani na nejmenší, pro ně je připraveno dětské nerezové brouzdaliště o celkové ploše 55 m2. Lákadlem je kromě krásného bazénu i vstupné, pro dospělého je vstup na celý den pouhých 30 Kč. Rekonstruované koupaliště návštěvníky určitě mile překvapí a nadchne.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Pavla Mendřická, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme