Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

OSTROMĚŘ – Ostroměř ožila slavnostmi

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Obec Ostroměř - http://www.ostromer.cz
14. 06. 2011
O víkendu 11. – 12. června se nejen občané Ostroměře ale i všichni milovníci kultury sešli na tradičním třetím ročníku Ostroměřských slavností. Program byl zahájen ve 12:45 starostou obce Tomášem Gabrielem, který srdečně přivítal návštěvníky i vzácné hosty. Patronkou letošního ročníku se stala herečka Pavla Tomicová.

I letošní ročník byl tradičně rozdělen do dvou dní. Program byl sestaven pro diváky všech věkových kategorií. Mohli jsme vidět vystoupení dětí z různých organizací obce Ostroměř. Pro nejmenší v sobotu od dvou hodin měla připraven svůj zábavný program populární zpěvačka Heidi Janků. Děti si mohly zazpívat známé písně z pohádek nebo se účastnit rozličných soutěží. Velký úspěch sklidili také mažoreti z Hořic ARTrosa. Taneční skupina SIDONIE předvedla ukázky nejen břišních, ale i cikánských, španělských nebo hawaiských tanců. Mimo jiné návštěvníci mohli vidět vystoupení irských tanců uskupení Čarodějky - Celtic Witches a velý úspěch sklidil i charismatický italský zpěvk Davide Mattioli. V průběhu slavností byla vystavena hasičská technika a předvedeny ukázky činnosti Sdružení dobrovolných hasičů Ostroměř. Druhý den slavností divákům k poslechu zahrála dechová hudba JAVORKA. Vyvrcholením slavností bylo vystoupení legend české populární hudby Yvonne Přenosilové a Milana Drobného. Celé slavnosti byly skvěle organizované. Navštívilo je téměř tisíc lidí, což samo o sobě vypovídá o úspěšnosti celé akce. 

Redaktor: Petra Hanušová, Jitka Sochorová, kamera: Jiří Erlebach, Luděk Vondrouš, Pavla Mendřická, Milan Maixner, střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme