Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

CHUDEŘICE – II. ročník Mysliveckých slavností

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: CIDLINA svazek obcí - http://www.mikroregioncidlina.cz
14. 06. 2011
V sobotu 11. června se v obci Chudeřice konaly již druhé Myslivecké slavnosti. Po loňském zdařilém ročníku a díky vydařenému počasí se přišlo na slavnosti podívat nejen mnoho návštěvníků, ale i myslivců.

U obecního úřadu se v půl jedné řadil slavnostní průvod. Přihlížející s nadšením vítali mažoretky, kapelu hrající do kroku, chlapecký sbor, ale i myslivce a policisty. Průvod uzavíral kočár se starostou a pořadateli slavností. Samotnému průvodu předcházela svatohubertská zpívaná a troubená mše v kostele ve Staré Vodě. Průvod byl přivítán u myslivny triem trubačů a celé slavnosti mohly začít. Návštěvníci byli přivítáni nejen Jaroslavem Lhotákem, jedním z hlavních pořadatelů, ale i starostou Chudeřic Milošem Veselým. Celým dnem provázel moderátor Zbyněk Halíř, který přítomné seznámil s programem. K vidění byly mažoretky z Olešnice, mažoretky Dupot, sbor Záhřeb a mnoho dalších. Diváci byli mimo jiné seznámeni s myslivostí jako takovou. Návštěvníci mohli zhlédnout přehlídku mysliveckých psů všech velikostí, barev i druhů srsti. S průběhem honu i fanfárami, které hon doprovázejí, je seznámili myslivečtí trubači z okresního mysliveckého sboru Pardubice. Mimo jiné byl připraven i doprovodný program v podobě ukázky techniky Policie ČR. Návštěvnící mohli zhlédnout taktéž ukázky práce profesionálních hasičů z Chlumce nad Cidlinou, projet se kočárem nebo si mohli pochutnat na chutné zvěřině. Starosta obce byl s průběhem a organizací celých slavností spokojen a přislíbil, že pokud bude zájem, tak bude tuto tradici podporovat i v dalších letech.

 

Redaktor: Petra Hanušová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme