Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Závěrečná tisková konference svitavských basketbalistů

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
02. 06. 2011
Loňský nováček nejvyšší české basketbalové soutěže, Basketbal Qanto Svitavy, uspořádal těsně po skočení sezony tiskovou konferenci přímo v domácí hale Na Střelnici. 19. května se jí kromě trenéra a vedení týmu zúčastnili i 2 hráči, Tomáš Teplý a Boris Meno.

Hlavní manažer klubu, Pavel Špaček, hodnotí premiérovou sezonu v Mattoni národní basketbalové lize jako úspěšnou. Po opravdu nováčkovské úvodní polovině a výměně trenéra se podařilo tým profesionalizovat natolik, že mohl konkurovat i ostříleným matadorům soutěže.

Stabilitu výkonů v nadcházející sezoně by podle manažera týmu mělo přinést nezměněné složení týmu. S hráči základní sestavy i s trenérem jsou podepsány smlouvy na 2 roky a už není tajemstvím, že Boris Meno, jeden z pilířů týmu, se zde chystá oženit a založit rodinu.

Na tiskovou konferenci přijela také nová patronka týmu, akrobatická lyžařka Nikola Sudová, úspěšná účastnice loňských olympijských her ve Vancouveru.

Fungování profesionálního týmu je pochopitelně závislé na financích. Pokud se povede nasmlouvat další partnery měl by se rozpočet klubu v příští sezoně až zdvojnásobit, z letošních pěti na deset milionů korun. Za těchto podmínek by se dal tým posílit o dalšího zahraničního hráče. Peněženek diváků se to však nedotkne.

Doporučujeme