Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1088 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (563 hl.)
 
1x za měsíc (570 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (869 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3635
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Závěrečná tisková konference svitavských basketbalistů

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
02. 06. 2011
Loňský nováček nejvyšší české basketbalové soutěže, Basketbal Qanto Svitavy, uspořádal těsně po skočení sezony tiskovou konferenci přímo v domácí hale Na Střelnici. 19. května se jí kromě trenéra a vedení týmu zúčastnili i 2 hráči, Tomáš Teplý a Boris Meno.

Hlavní manažer klubu, Pavel Špaček, hodnotí premiérovou sezonu v Mattoni národní basketbalové lize jako úspěšnou. Po opravdu nováčkovské úvodní polovině a výměně trenéra se podařilo tým profesionalizovat natolik, že mohl konkurovat i ostříleným matadorům soutěže.

Stabilitu výkonů v nadcházející sezoně by podle manažera týmu mělo přinést nezměněné složení týmu. S hráči základní sestavy i s trenérem jsou podepsány smlouvy na 2 roky a už není tajemstvím, že Boris Meno, jeden z pilířů týmu, se zde chystá oženit a založit rodinu.

Na tiskovou konferenci přijela také nová patronka týmu, akrobatická lyžařka Nikola Sudová, úspěšná účastnice loňských olympijských her ve Vancouveru.

Fungování profesionálního týmu je pochopitelně závislé na financích. Pokud se povede nasmlouvat další partnery měl by se rozpočet klubu v příští sezoně až zdvojnásobit, z letošních pěti na deset milionů korun. Za těchto podmínek by se dal tým posílit o dalšího zahraničního hráče. Peněženek diváků se to však nedotkne.

Doporučujeme