Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – 7. ročník streetového turnaje

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
30. 05. 2011
V sobotu 28. května proběhl na Sportringu v Novém Bydžově již 7. ročník streetového turnaje. Turnaj, který léty získává čím dál více na popularitě, je nápadem několika nadšenců. Pořadatelem je TJ Jiskra, město Nový Bydžov a ZŠ V. KL. Klicpery.

Na hřišti jsou vždy tři hráči plus jeden náhradník a hraje se celkem 12 minut nebo do nastřílení 15 bodů. Hráčům bylo k dispozici 9 stanovišť, přičemž ženy a děti hrály v halách. Letos se turnaje zúčastnilo 236 hráčů a všichni byli rozděleni do devíti kategorií podle pohlaví a věku. Za vznikem turnaje stál především učitel ze Základní školy Václava Klimenta Klicpery Milan Prokop. Za vydatné pomoci dalších dobrovolníků a nadšenců uspořádali v roce 2005 první ročník, po kterém následovala plejáda ročníků se vztůstajícím počtem diváků a hlavně hráčů. Každý účastník dostal památné tričko a pro vítěze byly připraveny věcné ceny. Poděkování patří všem organizátorům a dobrovolníkům, všem, kteří se na streetovém turnaji jakkoli podíleli. Díky nim proběhl turnaj bez nejmenších zádrhelů a opět přilákal muže, ženy a děti všech věkových kategorií, aby si zde zasportovaly a užily si den se streetballem.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Pavla Mendřická, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme