Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Výstava amatérské fotografie 2011

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
25. 05. 2011
Čtrnáctého května odstartoval vernisáží už 31. ročník národní soutěže a výstavy amatérské fotografie. Tato soutěž patří k nejstarším u nás a v posledních letech se slavnostní vyhlášení a úvodní výstava koná vždy ve Svitavách. V městském muzeu a galerii bude k vidění až do 11. června.

Stejně jako v minulých letech byly i letos soutěžní snímky hodnoceny ve více kategoriích. A0 pro tvůrce do 21 let, A1 pro zkušené fotografy, A2 pro počítačově manipulované fotografie a koláže, a kategorie B pro kolektivy. Specialitou letošního ročníku byla kategorie věnovaná dílu Karla Jaromíra Erbena, kde se autoři pokusili ilustrovat poezii významného českého básníka.

Do 31. ročníku soutěže se zapojilo úctyhodných 186 autorů a 12 kolektivů, porota hodnotila celkem 1073 snímků, což je počet srovnatelný s loňským rokem, rozdíl však najdeme v jejich skladbě. Ubylo tzv. náhodných snímků, fotokluby i jednotlivci pracují více koncepčně a předkládají ucelené soubory, které spolu korespondují a vzájemně se doplňují. Skvělým příkladem je letošní soutěžní soubor fotoklubu Svitavy, který získal první cenu v kategorii kolektivů.

Doporučujeme