Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Výstava amatérské fotografie 2011

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
25. 05. 2011
Čtrnáctého května odstartoval vernisáží už 31. ročník národní soutěže a výstavy amatérské fotografie. Tato soutěž patří k nejstarším u nás a v posledních letech se slavnostní vyhlášení a úvodní výstava koná vždy ve Svitavách. V městském muzeu a galerii bude k vidění až do 11. června.

Stejně jako v minulých letech byly i letos soutěžní snímky hodnoceny ve více kategoriích. A0 pro tvůrce do 21 let, A1 pro zkušené fotografy, A2 pro počítačově manipulované fotografie a koláže, a kategorie B pro kolektivy. Specialitou letošního ročníku byla kategorie věnovaná dílu Karla Jaromíra Erbena, kde se autoři pokusili ilustrovat poezii významného českého básníka.

Do 31. ročníku soutěže se zapojilo úctyhodných 186 autorů a 12 kolektivů, porota hodnotila celkem 1073 snímků, což je počet srovnatelný s loňským rokem, rozdíl však najdeme v jejich skladbě. Ubylo tzv. náhodných snímků, fotokluby i jednotlivci pracují více koncepčně a předkládají ucelené soubory, které spolu korespondují a vzájemně se doplňují. Skvělým příkladem je letošní soutěžní soubor fotoklubu Svitavy, který získal první cenu v kategorii kolektivů.

Doporučujeme