Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – 127. lázeňská sezóna zahájena

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
25. 05. 2011
V sobotu 21. května proběhlo v Lázních Bělohrad slavnostní zahájení 127. lázeňské sezóny. V 10 hodin zahájily slavnostní program Mažoretky z Lomnice nad Popelkou a Heidi Janků, která moderovala celý slavnostní den, pozvala na jeviště starostu Lázní Bělohrad Pavla Šubra a ředitele lázní Štěpána Veleho. 

Během dopoledne probíhala soutěž o nejlepší palačinku. Soutěže se zúčastnila družstva z novopacké hotelovky, místní Lázeňští šviháci, Bydžováci a Kuchtíci z Nové Paky. Pečení palačinek doprovázelo vystoupení světoznámého folklórního souboru Hořeňák. Heidi Janků průběžně komentovala, jak soutěž probíhá a jak si soutěžící vedou. Nechyběly stánky s občerstvením, suvenýry, květinami a také si zde mohli návštěvníci zakoupit různé drobnosti či užitečné dopňky do domácnosti z chráněné dílny Občanského sdružení Život bez bariér. K vidění byla i ukázka ozdobného vyřezávání melounů, které prováděli studenti z Nové Paky. Ochutnat jste zde mohli míchané nápoje nebo si zasoutěžit v minigolfu či si prohlédnout výstavu veteránů. V hotelu Grand probíhal křest nové knihy Český ráj od autora Zdeňka Mrkáčka. Ve 14 hodin předseda poroty Václav Šolc vyhlásil vítěze soutěže. S těsným rozdílem jednoho bodu v soutěži o nejlepší palačinku zvítězilo družstvo studentů Střední školy gastronomie a služeb Nová Paka. 

Redaktor: Irena Průchová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme