Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TEXTEM - Pasivní domy - přednáška pro veřejnost

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
19. 05. 2011
Jičín - Chystáte se stavět nebo rekonstruovat a současně šetřit energii? Nebo Vás jen zajímají novinky z oblasti pasivních a nízkoenergetických domů? Pak byste si neměli nechat ujít seminář na téma výstavby, vytápění a větrání (nejen) pasivních domů. 


Seminář pořádá PORSENNA o.p.s., poradenské středisko sítě Centra pasivního domu, dne 31. 5. 2011 od 16:00 v Porotním sále zámku v Jičíně. Přednášejícími budou odborníci s mnohaletými zkušenostmi a také zakládající členové Centra pasivního domu – Akad. arch. Aleš Brotánek, Mgr. Stanislav Paleček a Ing. Michal Čejka. Více informací získáte na webových stránkách www.porsennaops.cz, na tel. čísle 241 730 336, či si je můžete vyžádat e-mailem na pasivnidomy@porsenna.cz.
| Zdroj: Pavlína Janíková - PORSENNA o.p.s.
Doporučujeme