Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (808 hl.)
 
1x za týden (343 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (383 hl.)
 
1x za měsíc (366 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (388 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2288
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Miss-ák Majáles 2011

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
13. 05. 2011
Hudební klub Kotelna v Litomyšli zaplnily 3. května téměř samé dívky, což byla jasná předzvěst, že se zde chystá volba Miss-áka Majáles. Recesní soutěž Miss-ák zakončila první ze tří dní majálesového programu roku 2011 a hned v úvodní disciplíně měli chlapci předvést, jak jim to sluší v dámských šatech.

Pořadatelé Miss-áka pro letošní rok připravili i jednu novou soutěžní disciplínu, které byla pro soutěžící překvapením. Karaoke. Jak to chlapcům šlo či nešlo, můžete posoudit sami. Nyní se v reportáži dostáváme k vyhlášení výsledků. Miss-áka sympatie získal Honza Pokorný z Pedagogické školy, druhý vícemiss-ák je Martin Holec z Technické školy a prvním vícemiss-ákem byl zvolen Adam Vodehnal z Trading Centra... a Miss-ákem Majáles 2011 v Litomyšli se stává... Miloš Zavřel z Trading Centre.
Doporučujeme