Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (719 hl.)
 
1x za týden (290 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (326 hl.)
 
1x za měsíc (309 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (332 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1976
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Noc s Andersenem

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
03. 05. 2011
Do Městské knihovny ve Svitavách po roce vrátila Noc s Andersenem. Akce, pořádaná se záměrem zvyšovat zájem dětí o četbu. Děje se to zábavnou formou. Děti si přinesou spací pytle a celou noc hrají hry, zpívají a samozřejmě hlavně čtou knihy a poslouchají pohádky.

Letošní, 11.ročník Noci s Andersenem proběhl už dokonce na více než tisíci místech. Kromě českých škol, knihoven a domů dětí se k akci přidaly také školy a kroužky s českými kořeny na různých místech světa. Četlo se v Paříži, Londýně nebo v Sydney. Podle údajů Klubu českých knihoven, který akci pořádá, se letos zúčastnilo skoro 40.000 dětí.

Noc s Andersenem vznikla v roce 2000 z nenápadné oslavy Mezinárodního dne dětské knihy v uherskohradišťské knihovně. Tehdy se tam sešlo 20 dětí. Dnes je to akce s mezinárodní účastí, elektronickou konferencí, společnými nočními soutěžemi a také virtuální četbou knihy, která je pro zahraniční účastníky přeložena z češtiny do angličtiny a polštiny.

Doporučujeme