Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Mistrovství České republiky juniorů v boxu

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
03. 05. 2011
Box Club Dynamo Svitavy uspořádal v polovině dubna ve svitavské hale Na Střelnici Mistrovství České republiky juniorů v boxu. Během trojdenního šampionátu se v ringu vystřídala skoro stovka mladých boxerů. Závodníci se utkali v deseti váhových kategoriích, nejlehčí byla omezena váhou 49 kilogramů, v nejtěžší bojovali borci nad 91 kilogramů.

Závěr šampionátu měl určitě rychlejší spád než by si diváci v hale přáli. Kvůli zranění se nekonalo finále do 91 kilogramů a David Ohrádka se tak z mistrovského titulu radoval bez jediného úderu. Finále v super těžké váze nad 91 kilogramů trvalo jen několik vteřin. Adam Kolařík z SKB Třeboň poslal Krištofa Klaetke z Liberce k zemi hned na začátku prvního kola a náleží mu zlatá medaile. O bronzové medaile se pak podělili Jiří Hlava z BC Petrovice a Martin Dirda z Nového Lískovce Brno.
Doporučujeme