Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – Barevný den plný her

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
20. 04. 2011
V úterý 19. dubna se novobydžovské náměstí zaplnilo dětmi, které se přišly zábavnou formou naučit, jak správně třídit odpad. Připraveno bylo hned několik stanovišť, kde se děti seznamovaly s druhy odpadů a se způsoby jejich dalšího využití při správném třídění.

Připravená akce měla děti hlavně pobavit a nenásilnou formou jim ukázat, co a jak se třídí a proč. Navíc byly děti motivovány, za správné provedení nějakého úkolu nebo za správnou odpověď dostaly drobné dárky. Nejen děti, ale všichni, kdo v úterý zavítali na náměstí v Novém Bydžově, si připomněli zásady správného třídění. Byl zde prosklený kontejner s ukázkou netříděného a tříděného odpadu. Dětské Člověče nezlob se, kde bylo cílem dostat se do Sběrného dvora, skákací rychlovarná konvice, nebo otáčivé kostky, které dětem řekly, kam se který odpad dává a co se z něho dále vyrábí. Děti dostávaly propagační materiál, ve kterém se opět formou kvízů a otázek učily, co s kterým odpadem mají dělat. Barevný den plný her má již téměř čtyřletou tradici a všude kam přijede učí převážně ty nejmenší, jak pomoci životnímu prostředí. V tomto roce je naplánováno 10 akcí v Královéhradeckém a 10 akcí v Pardubickém kraji, takže bude moci Barevný den plný her navštívit třeba právě i vaše dítě.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme