Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (717 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1969
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – Barevný den plný her

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
20. 04. 2011
V úterý 19. dubna se novobydžovské náměstí zaplnilo dětmi, které se přišly zábavnou formou naučit, jak správně třídit odpad. Připraveno bylo hned několik stanovišť, kde se děti seznamovaly s druhy odpadů a se způsoby jejich dalšího využití při správném třídění.

Připravená akce měla děti hlavně pobavit a nenásilnou formou jim ukázat, co a jak se třídí a proč. Navíc byly děti motivovány, za správné provedení nějakého úkolu nebo za správnou odpověď dostaly drobné dárky. Nejen děti, ale všichni, kdo v úterý zavítali na náměstí v Novém Bydžově, si připomněli zásady správného třídění. Byl zde prosklený kontejner s ukázkou netříděného a tříděného odpadu. Dětské Člověče nezlob se, kde bylo cílem dostat se do Sběrného dvora, skákací rychlovarná konvice, nebo otáčivé kostky, které dětem řekly, kam se který odpad dává a co se z něho dále vyrábí. Děti dostávaly propagační materiál, ve kterém se opět formou kvízů a otázek učily, co s kterým odpadem mají dělat. Barevný den plný her má již téměř čtyřletou tradici a všude kam přijede učí převážně ty nejmenší, jak pomoci životnímu prostředí. V tomto roce je naplánováno 10 akcí v Královéhradeckém a 10 akcí v Pardubickém kraji, takže bude moci Barevný den plný her navštívit třeba právě i vaše dítě.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme