Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (815 hl.)
 
1x za týden (346 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (385 hl.)
 
1x za měsíc (371 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (395 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2312
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Města si budou vzájemně posílat turisty

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
08. 04. 2011
Zástupci několika měst z širšího regionu se sjeli do Litomyšle kvůli projektu rozvoje cestovního ruchu. Jedná se o způsob vzájemné podpory regionálních aktivit, pod hlavičkou Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska.

Na projektu se podílí města, která vykonala nejvíce práce v programu Ministerstva kultury ČR - regenerace Městských památkových rezervací a Městských památkových zón. Celkem je to 14 měst, mezi kterými je i Litomyšl nebo sousední Svitavy. Cestovní ruch se zaměřuje na historická města, hrady, zámky, muzea a galerie. Nabídka je směřována také festivalům a městským slavnostem a koordinace projektu má dosáhnout toho, aby se jednotlivé akce vzájemně nepřekrývaly, ale naopak doplňovaly.
Doporučujeme