Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Sportovec města Jičína

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
05. 04. 2011
Vyhlášení ankety Sportovec města Jičína za rok 2010 proběhlo v pondělí 4. dubna v Porotním sále jičínského zámku. Každoroční ocenění sportovců je ve městě již tradicí a letošním vyhlášením provázel Milan Smolík. V úvodu promluvil k návštěvníkům slavnostního odpoledne starosta města Martin Puš, který připomněl fakt, že sport je pořád tou nejlepší volbou pro děti, jako prevence proti vandalismu a drogám.

Nominováno bylo celkem 53 sportovců jednotlivců a 13 oddílů a klubů. Ankety se formou hlasovacích lístků zúčastnilo celkem 208 občanů a internetovému hlasování dalo přednost 700 lidí. V oblasti jednotlivců i v oblasti družstev byly vyhlašovány vždy tři kategorie. Kategorie do 14-ti let, kategorie do 19-ti let a kategorie dospělých. V jednotlivcích v kategorii do 14-ti let se na prvním místě umístil Ondřej Lisý, který hraje golf. Cenu z rukou místostarosty Daniela Novotného převzala za Ondřeje jeho sestra. V kategorii do 19-ti let zvítězil házenkář Tomáš Babák a cenu mu dal Miloslav Kůta. V dospělé kategorii obsadila první místo orientační běžkyně Dana Brožková a gratuloval jí starosta města Martin Puš. V oblasti družstev v kategorii do 14-ti let vyhráli minižáci HBC Continental Jičín. Pohár a diplomy předával místostarosta Josef Dvořák. Ve zbývajících dvou kategoriích také dominovali házenkáři, v kategorii do 19-ti let HBC Jičín starší dorost a v kategorii dospělých muži A z HBC RONAL Jičín. Mimořádné ocenění za celoživotní práci ve sportu dostal Miloslav Fejfar a gratuloval mu starosta Martin Puš. Hráč stolního tenisu se narodil v roce 1940 v Popovicích a tomuto sportu se věnuje od svých deseti let. Na závěr odpoledne byli z došlých hlasovacích lístků vylosováni výherci permanentek a proběhlo tradiční hromadné fotografování oceněných sportovců. Celkové pořadí Sportovce roku 2010 naleznete zde.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Monika Podobská, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme