Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD – Dubnový ochotnický maratón

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
04. 04. 2011
V Městském divadle v Železném Brodě právě probíhá Dubnový ochotnický maratón, který potrvá do 21. dubna. Pořadatelé připravili celkem pět představení ochotnických divadelních souborů.

V sobotu 2. dubna zahájili sérii představení ochotníci Veselé loutky z Jablonce nad Nisou se svojí pohádkou O ztracených maminkách. V neděli 17. dubna od 15 hodin následuje druhá pohádka podle Josefa Lady – Líný Honza, kterou zahraje divadelní soubor Svatopluk z Benešova u Prahy. Následovat bude úspěšná komedie Portugálie od maďarského autora Zoltána Egressy, kterou zahraje divadelní soubor E. F. Burian z Tanvaldu ve čtvrtek 7. dubna od 19 hodin. Maratón pokračuje v sobotu 16. dubna v 19 hodin společenskou veselohrou Houpačka autorky Olgy Scheinpflugové a zahraje ji divadelní soubor J. K. Tyl Josefův Důl. Posledním představením bude ve čtvrtek 21. dubna historická komedie Dívčí válka, což je významná premiéra divadelního souboru z Přepeř u Turnova. Na všechna představení pro dospělé je vstupné dobrovolné. 

Redaktor: Irena Průchová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme