Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - TOS Svitavy překonal krizové období

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
31. 03. 2011
Najít práci není v dnešním světě vůbec jednoduchý úkol. Ve svitavském okrese se míra nezaměstnanosti v současnosti pohybuje okolo 12 procent, na 7500 nezaměstnaných připadá zhruba 300 volných pracovních míst. Ani úřad práce tak nemá uchazečům o zaměstnání moc co nabídnout.

V některých místních firmách se však blýská na lepší časy a v dohledné době budou mít volná místa. Právě tyto firmy si ve společném projektu televize CMS a Města Svitavy budeme představovat.

V tomto pořadu navštívíme závod firmy TOS Svitavy, která překonala krizové období, v němž klesl odbyt o více než 60 procent a o zaměstnání přišlo 120 lidí. V průběhu roku by se v závodu mělo vytvořit okolo 30 nových míst. Zájem bude hlavně o strojírenské profese, soustružníky, brusiče, frézaře ale také údržbáře.

Doporučujeme