Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Rekonstrukce zimního stadionu

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
31. 03. 2011
Rekonstrukce zimního stadionu v Jičíně je v plném proudu, proto se na středu 30. března naplánovala prohlídka pro novináře a zastupitele, aby se seznámili s pokračujícími pracemi. Přestavba stadionu začala 20. září 2010 a generálním dodavatelem stavby je firma VCES a.s. Podstatnou novinkou u rekonstruovaného stadionu bude samozřejmě jeho zastřešení.

Autorem architektonického návrhu rekonstrukce je Ing. Miloš Mlejnek, který musel stavbu navrhnout s ohledem na okolní krajinu. Navíc je stadion v ochranném pásu řeky Cidliny. Stavba po dokončení bude působit velice komfortně díky použitým stavebním materiálům. Stadion bude po rekonstrukci plně k dispozici hráčům hokeje a samozřejmě i široké veřejnosti. Ta jistě ráda přivítá, kromě sportovního vyžití, také možnost posezení v restauraci s výhledem na ledovou plochu. Kromě restaurace bude v areálu zimního stadionu hned 10 šaten, z toho 2 budou přímo pod tribunami. Raritou celé stavby jsou ale jistě použité nosníky na zastřešení. Plánuje se využívat areál i v létě, stavba bude z čela a na bocích otevřená, takže by stadion ani mimo zimní sezónu neměl přijít o návštěvníky.


Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme